czwartek, 15 grudnia 2016

Perfumy i żele VABUN

Kochani, tyle się słyszy o tym, co można kupić na prezent pod choinkę. Szczerze, to nie jest w tym zbyt dobra. Zawsze mam problem. Poza tym jestem w tych sprawach tradycjonalistką i zakupy pozostawiam na ostatni moment. Przynajmniej w tym roku, jeśli chodzi o mężczyznę, dzięki marce VABUN nie będę mieć z tym problemu. Firma VABUN poprosiła mnie o przetestowanie oraz wyrażenie swojej opinii o swoich  produktach. Mowa o perfumach VABUN SPORT Radosław Majdan oraz Vabun Original. Dodatkowo z tej samej serii żele pod prysznic. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale jako kobieta mogę wyrazić swoją opinię. Chyba każda kobieta lubi jak jej mężczyzna ładnie i świeżo pachnie. Jeśli chodzi o te perfumy spełniają one  te warunki. Zapach ich nie jest aż tak bardzo intensywny (nie czuć  w nim dużej ilości alkoholu), subtelny (wyczuwa się w nim nutę lasu i owoców), trwały (na skórze wyczuwalny cały dzień).

http://www.zocha-fashion.pl/2016/12/perfumy-i-zele-vabun.html


Producent pisze o nich w następujący sposób.

"Vabun oznacza złotego jastrzębia. Jest to indiański odpowiednik znaku zodiaku Radosława Majdana, czyli byka. Radek ma słabość do kultury indiańskiej, w związku z czym zależało mu na tym, aby nazwa perfum w jakiś sposób do tego nawiązywała. 

Wszystkie dostępne perfumy marki Vabun stworzone są dla mężczyzn, którzy pragną wyróżnić się z tłumu. Cechuje je najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły, estetyka wykonania oraz trwałość.

Do codziennej pielęgnacji polecamy perfumowany żel pod prysznic. Opracowany dla aktywnych i dynamicznych mężczyzn. Idealny po siłowni i saunie. Zapewnia relaksującą kąpiel, która pobudzi do działania. Delikatna formuła pozostawia skórę gładką i nawilżoną.

Mężczyzna Vabun jest zmysłowy i intrygujący. Uwielbia żyć chwilą, nie boi się sięgać po rzeczy, których pragnie. Taka osoba zawsze wierzy w swój niezawodny instynkt. Zostań jednym z nas. Daj się porwać zapachowi Vabun.

Vabun, czyli złoty jastrząb jest symbolem świtu, dopływu nowej energii i odrodzenia, a to idealnie odzwierciedla rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Dla Radosława Majdana było nim stworzenie własnej marki znakomitych perfum i kosmetyków. A co jest nowym etapem w Twoim życiu?"

Podsumowując, zapach bardzo ciekawy, trwały i zdecydowanie bardzo męski. 
Szczerze polecam, fajny pomysł na prezent :)
10 komentarzy: