czwartek, 6 lutego 2014

Zwierze to najlepszy przyjaciel człowieka - warto pomagać !!!

Dzisiejszy post nie jest poświęcony modzie, ale równie ważnej rzeczy w moim życiu m.in. chodzi o Pomoc !!!
Osoby, które mnie dobrze znają wiedzą, że jak tylko potrzebne jest wsparcie, to zawsze ode mnie je otrzymają (i nie mówię tu tylko o najbliższych), a jeśli chodzi o zwierzaki, to już w szczególności. Jakiś czas temu wzięłam udział w akcji " Karmimy psiaki" organizowanej przez dwie urocze dziewczyny z Krakowa z Fundacji Sarigato. Jak miło na sercu się robi jeśli wiesz, że komuś się żyje lepiej i to poniekąd dzięki twojej  zasłudze, i że ktoś to docenia. I tak się właśnie stało jeśli chodzi o mnie. Otrzymałam cudowne podziękowania za pomoc, za które kochani bardzo dziękuję. Możecie zawsze na mnie liczyć i mam nadzieję, że na Was również :)
A tu podziękowania jakie otrzymałam :)Zapraszam do  wzięcia udziału w innych akcjach organizowanych przez fundację. Tu się o nich więcej dowiecie !!!

I wydarzenie
Na drugim koncercie z cyklu "hauasujemy – gramy dla KarmimyPsiaki" w krakowskim Klubie Kwadrat 15 lutego zagra zespół The Dumplings! 

Ona - fanka klasycznych brzmień i spokoju. On - lubiący bas wiercący dziurę w brzuchu i eksperymenty z dziwnymi dźwiękami. Justyna Święs i Kuba Karaś stworzyli duet, który przez kilka ostatnich miesięcy osiągnął sukces i zdobył szacunek, którego nie jeden polski artysta może pozazdrościć…

---> Siła mediów <--- br="">
Młody duet wysłał swoje materiały do znanego w sieci Łukasza Jakóbiaka, prowadzącego swój kanał na YouTube „20m2 Łukasza”, któremu muzyka tak się spodobała, że postanowił zaprosić ich do swojego programu i przeprowadzić wywiad. Film obejrzało ponad 100 000 osób, a liczba fanów na profilu zespołu zaczęła zwiększać się z dnia na dzień o kilkaset procent!
Wkrótce po tym, mimo że bez wydanej płyty, Justyna i Kuba wyruszyli w trasę po Polsce. Pojawili się w Krakowie 15 listopada, a bilety wyprzedały się już na tydzień przed wydarzeniem!
Dlatego też zaproszono ich do Krakowa ponownie, pomimo ciężkiego okresu nagrywania płyty, grania koncertów i teledysków zgodzili się wystąpić na ich pierwszym charytatywnym koncercie.

Koncerty „hauasujemy” to inicjatywa akcji KarmimyPsiaki, wpierającej schroniska dla zwierząt w całej Polsce. Czym jest ta akcja? Wszystko wyjaśnia infografika z podsumowaniem dotychczasowych rezultatów: 
www.karmimypsiaki.pl/info .  Wspierana przez gwiazdy, znane osobistości i celebrytów, a teraz przez artystów grających na rzecz czworonogów:-) 

 
JAK JESZCZE MOŻNA POMÓC:
ZBIÓRKA KARMY: Głównym Partnerem akcji jest Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Wspólnymi siłami odbierane będą podarunki w postaci karmy i innych, jakichkolwiek przedmiotów, które mogą przydać się w schronisku (czyt: koce, dywany, smycze, obroże).
ZBIÓRKA UŻYWANYCH TELEFONÓW: Partner wydarzenia, portal Greengo.pl umożliwia zbiórkę używanych telefonów komórkowych (mogą być też nowe, stłuczone czy nie działające), z których cały dochód przeznaczy w formie darowizny na rzecz akcji Karmimy Psiaki.

15 lutego – klub Kwadrat w Krakowie (ul. Skarżyńskiego 1, obok akademików PK). Otwarcie bram o godzinie 19. Start koncertu o godzinie 20.


www.hauasujemy.pl

BILETY w sprzedaży na:

oraz w salonach sieci Empik


20 zł – tylko do 31 stycznia (liczba biletów ograniczona)
25 zł – od 1 lutego
Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Akcji Karmimy Psiaki.


Organizacja wydarzenia nie byłaby możliwa bez Partnerów, którzy stale wspierają akcję:

è  ArcelorMittal Poland S.A.

è  Patronat honorowy: Prezydent Miasta Krakowa, Marszałek Województwa Małopolskiego - Marek Sowa oraz Wojewoda Małopolski - Jerzy Miller, a także Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Rektor Politechniki Krakowskiej oraz Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego.

è  Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej.

 II wydareznie 


Wesprzyj bezdomne Psiaki w swoim mieście kupując książki za symboliczne kwoty!W grudniu zeszłego roku powstała nowa inicjatywa "Czytamy dla KarmimyPsiaki", w której każdy mógł wziąć udział, przekazując lub kupując książki na rzecz Psiaków. Pierwsza edycja, która miała miejsce w Krakowie, odniosła wielki sukces. Zebrano ponad 1 000 książek i przekazano pół tony karmy dla tamtejszego schroniska. Przywołując powodzenie tej inicjatywy i liczbę książek które zostały przekazane, akcja nabiera rozpędu. Począwszy od Warszawy, zostanie zorganizowany cykl kiermaszów podczas których będzie można kupić książki (także nowe!) za symboliczne kwoty (5-15 zł), a cały dochód zostanie przekazany na rzecz Psiaków.  Za zebrane środki zostanie kupiona karma dla miejscowego schroniska. W Warszawie będzie to schronisko Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem.Kiermasze odbędą się w Warszawie (1-2 lutego), Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. Informacje na temat dokładnych terminów oraz miejsc można znaleźć na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1440052566225314/?fref=ts
Podczas akcji będzie miała również miejsce:
ZBIÓRKA KARMY - Aby pomóc jeszcze bardziej w dniu wydarzenia zbierane będą podarunki w postaci karmy i innych, jakichkolwiek przedmiotów dla schronisk.
ZBIÓRKA UŻYWANYCH TELEFONÓW: nasz Partner, portal Greengo.pl umożliwia zbiórkę używanych telefonów komórkowych (mogą być też nowe, stłuczone czy nie działające), z których cały dochód przeznaczy w formie darowizny na rzecz akcji Karmimy PsiakiAkcja Karmimy Psiaki w ciągu dwóch lat działalności osiągnęła sporo, pomagając bezdomnym psiakom! Zebrano ponad pięć ton karmy dla schronisk z całej Polski i dzięki niej adoptowano już ponad 200 psiaków. Podsumowanie można zobaczyć na: www.karmimypsiaki.pl/info  Wszystko to jest dowodem na to, że warto działać, angażować się i pomagać. Cała ta pomoc jest bardzo potrzebna.Jeśli chcesz zorganizować kiermasz w swoim mieście lub zostać Partnerem wydarzenia – napisz do nas na: kontakt@sarigato.orgPamiętajcie! Razem możemy więcej.
Do zobaczenia w Twoim mieście.Zapraszamy! 


7 komentarzy:

 1. Uwielbiam wszelkie zwierzaki! :) Bardzo fajny post!
  http://pearlinfashion.blogspot.co.at/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie to cudowne pomagać mniejszym stworzeniom ;)
  http://kosme-teria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ja również kocham wszystkie psy ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Excelente articulo , gracias por compartir tu sensibilidad por los animales y ser tan solidaria!
  Besos!

  http://sombriabelleza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. KOCHAM MOJEGO PSA!!:)

  pozdrawiam z Gdyni:*
  Ola z Fashiondoll.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. świetnie, że pomagasz! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super!
  Sama codziennie klikam w przyciski, co pomoże uzbierać pieniądze na billboardy.

  OdpowiedzUsuń