czwartek, 4 grudnia 2014

Zapach kobiety

Od dawien dawna wiemy, że dobór odpowiednich perfum wpływa na to jak jesteśmy spostrzegani przez osoby z naszego otoczenia. Gdy pasują idealnie, mamy ogromny dylemat, by zamienić zapach na inny. Dobre, markowe perfumy kosztują krocie. Wiele osób nie stać na nie i zastępuje je"podróbkami". Jeszcze kilka lat temu pracowałam w drogerii i miałam dużą styczność z kosmetykami i perfumami. Wtedy podróbki były strasznej jakości i czuć było w nich  przede wszystkim alkohol i  przez to były one strasznie mdłe. Kolejny minus to nietrwałość. Parę godzin i zapach ulatniał się, dlatego trzeba było pryskać się nimi ponownie. Jak dobrze, że technologia idzie do przodu i za o wiele niższe pieniążki można zakupić dobrej jakości perfumy. I nie odczuć tego w kieszeni czy też w portfelu. Chciałabym Wam przedstawić perfumy firmy 3G Magnetic Perfume. " A oto co firma mam nam do powiedzenia na temat swoich produktów "
KIM JESTEŚMY?  

Jesteśmy sklepem internetowym, który jako pierwszy ma przyjemność zaprezentować w swojej ofercie francuską esencję perfum marki 3G Magnetic Perfume w Polsce. 
Adres naszej platformy to www.labelsandlove.pl  
 
CO PROPONUJEMY?  

Innowację na rynku perfum - nową technologię, która nareszcie dotarła również do Polski!.Jako pierwsi mamy przyjemność zaprezentować ESENCJE PERFUM 3G Magnetic Perfume. Esencje nowej generacji wyprodukowane ultranowoczesną techniką w procesie nanotechnologii to prawdziwy przełom w branży perfumiarskiej. Esencje perfum są bardzo drogim i luksusowym pachnidłem przez co dotychczas dostępne były tylko dla wybranych. Zastosowanie nanotechnologii przy produkcji esencji 3G umożliwiło otrzymanie tak skondensowanego pachnidła w przystępnej cenie. 30 ml esencji perfum odpowiada 300 ml wody perfumowanej. Esencja zawiera od 30% do 40% czystych olejków zapachowych, podczas gdy wody perfumowane zawierają ich maksymalnie 18% (a zazwyczaj dużo mniej). Esencje mają nadzwyczaj wydajny zapach, który rozwija nuty zapachowe wolniej i dłużej utrzymuje się na skórze – wyraźnie esencję czuć nawet całą dobę, a ubrania osoby, która nosiła tego typy pachnidła, pachną nawet do kilku dni. Esencje pozyskiwane tradycyjną metodą kosztują średnio ok. 2 tys. zł (najdroższe nawet 10 tys. zł), podczas gdy esencje 3G to koszt rzędu 119 zł za flakonik 30 ml.Nasze esencje dostępne są w wielu kompozycjach zapachowych, również tych najbardziej znanych i kochanych przez kobiety na całym świecie (lista zapachów w załączeniu). Esencje 3G dostępne są w poręcznym opakowaniu, które można wszędzie zabrać ze sobą (opcja TRAVEL PACK jest obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem w Stanach Zjednoczonych)


CO WYRÓŻNIA NASZ PRODUKT ?

Oczywiście tradycyjne wody perfumowane pozostają bezkonkurencyjne jeśli chodzi o flakonik oraz opakowanie. Nasz produkt jednak pachnie o wiele dłużej, a jego opakowanie jest bardzo poręczne, dzięki temu zawsze można mieć je przy sobie. Bez ryzyka, że się stłucze!
W związku z tym, że 30 ml esencji perfum odpowiada 300 ml wody perfumowanej, w zależności od zapachu oszczędza się od 600 do 2300 zł. Moja ocena 

Generalnie jestem zadowolona z jakości tych perfum. Jak na nieoryginalne zapachy wzorują się trwałością i intensywnością. Jak tylko otrzymałam przesyłkę, po otwarciu paczki czuć było intensywny zapach. Po rozpakowaniu jej wzmacniał się on coraz bardziej. To prawda, że utrzymuje się on przez cały dzień. Jedynym minusem jaki widzę w tych perfumach to mało estetyczne kartonowe pudełko. Jednak jestem zwolenniczką szklanych flakoników. 
Kochani mam dla was kody na 10 zł. rabatu w sklepie wpisując "zochafashion"


Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna . Pozdrawiam serdecznie Zocha :) 2 komentarze: